Apie mus

Kas mes esame

1991m. Susikūrė dvi įmonės: Lietuvos -Šveicarijos BĮ „Stamecha“ kuri dirbo akmens apdirbimo srityje ir UAB“Balgra“vykdė akmens skaldymo darbus. Vienas iš pirmųjų „Stamecha“ objektų buvo Sausio 13-osios memorialo granito elementų gamyba. Po to „Stamecha“ gamino:  Prezidentūrai lauko laiptų plokštes, cokolį,  kiemo plokštes. Valdovų rūmams plokštes. Europos centrui plokštes ir įvairius gaminius daugeliui objektų. Buvo dirbama su įvairiomis statybinėmis Vilniaus, Kauno, Ukmergės, Klaipėdos bendrovėmis,Dailininkų Sąjungos  Skulptūros ir vitražo centro skulptoriais. UAB“Balgra“ su akmens skaldymo  presais skaldė trinkeles, kelkraščius, granito elementus židiniams ir lauko sienoms, įvairius granito gaminius monumentams. Apie dešimtmetį įmonė buvo pagrindinė tiekėja Danijos įmonei „Farumbeton“  trinkelių, vejos bortelių, kelkraščių.

2007 metais abi bendrovės buvo sujungtos į vieną UAB“Balgra ir Ko“ ir visa gamyba iškelta į užmiestį .

Per nemažą mūsų veiklos laikotarpį mokydamiesi įgijome neįkainojamą patirtį, įgalinančią mus kokybiškai vykdyti sudėtingiausius projektus. Ir toliau dirbame su tiltų ir pastatų statybos, bei kelių tiesimo įmonėmis, skulptoriais, vykdome jų unikalius projektus, o taip pat individualių užsakovų užsakymus. Atliekame įvairaus profilio užsakymus geriausiu kainos ir kokybės santykiu, stengiamės patenkinti subtiliausią užsakovo skonį.

Gamykloje turimais Italijos ir Vokietijos įrengimais iš granito luitų(blokų) pjauname, frezuojame, poliruojame, šiurkštiname ir formuojame reikiamo storio paruošas iš kurių gaminame:

stalviršius, židinio apdailą, palanges, poliruotas ir pašiurkštintas pakopas, plokštes takams, antkapines plokštes, alpinariumo ir lauko baseinų elementus, vejos bortelius, trinkeles.

Naudojame iš Italijos, Ispanijos, Brazilijos, Afrikos, Indijos,Švedijos, Suomijos, Ukrainos, Rusijos atsivežtą granitą ir marmurą.

Mūsų puslapyje www.balgra.lt galite pamatyti mūsų atliktus darbus.

 
 

 

 

Domina gaminiai iš akmens?

Ilgametė patirtis

Ilgi metai rinkoje mus sustiprino ir išmokė būti geriausiais.

Kokybė

Garantuojame geriausią kainos ir kokybės derinį.

Kūrybiškumas

Kūrybiškai žiūrime į kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.