Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Balgra ir Ko“ įsteigta 2007 metais. Naujai įkurta įmonė sėkmingai perėmė veiklą iš UAB „Stamecha“ kuri nuo 1995 buvo įsitvirtinusi granito perdirbimo pramonėje.

UAB"Balgra ir Ko" įsigijo iš Italijos ir Vokietijos pagrindinius įrengimus akmens apdorojimui ir išsiugdė grupę aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie akmenį pjausto, poliruoja, šlifuoja, iškala įvairiausias formas ir suteikia jam reikiamus išmatavimus.

Turimi įrengimai leidžia išgauti tiksliausias ir aukščiausios kokybės formas.

21

Apdorojant akmens luitus,siekiant išgauti norimą formą, akmuo praeina visą technologinę grandinę – nuo didelių luitų supjaustymo iki galutinių formų išgavimo.

Taip pat akmuo skaldomas skaldymo presais. Šių presų pagalba gaminamos: trinkelės, bortai, stulpeliai, lauko sienelės, kelkraščiai, cokolio bei židinių elementai.

UAB"Balgra ir Ko" atliko begales sunkiausių projektų ir jų kokybe, bei atlikimo sparta nudžiugino užsakovus.

Naujam gyvenimui prikeltos viešosios erdvės - skverai, parkai, aikštės, džiugina kiekvieno praeivio širdį ir puošia Lietuvą.

34

Kokybiškai atliekami darbai ir genialios idėjos - tai UAB "Balgra ir Ko" išskirtiniai bruožai, kurie atliktus darbus paverčia amžinais.